reklama

AGROKOMPLEX 2022

/AGROKOMPLEX 2022
AGROKOMPLEX 20222022-08-31T11:45:40+00:00

Project Description

47. ročník medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex
Najväčšej pozornosti malých i veľkých farmárov sa vždy tešia najnovšie modely poľnohospodárskej techniky, ktorá sa v tomto roku predstavila na viac ako 2 000 m².
Takmer 600 jedincov tradičných hospodárskych zvierat predviedli špeciálne chovateľské zväzy, ktoré v rámci Národnej výstavy hospodárskych zvierat ponúkli i odborné poradenstvo.
Hlavnou témou tohtoročnej výstavy Agrokomplex bolo regeneratívne a precízne poľnohospodárstvo a adaptačné opatrenia súvisiace s nepriaznivými dôsledkami zmeny klímy.

Na základe toho sme získali prestížne ocenenie Zlatý kosák za inováciu a ekologické riešenie. Tieto ocenenia každoročne udeľuje Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky spolu s Národným výstaviskom agrokomplex. Oceňovanie mimoriadnych osobností, ktoré sa svojou odbornou, neraz celoživotnou prácou zaslúžili o rozvoj pôdohospodárstva či potravinárstva, bolo súčasťou tohtoročného 47. ročníka medzinárodnej výstavy Agrokomplex. Minister Samuel Vlčan udelil vo štvrtok na slávnostnom galavečere 18 rezortných vyznamenaní, 5 špeciálnych cien ministra a spolu s NÁRODNÝM VÝSTAVISKOM agrokomplex, š. p. udelil 5 ocenení Zlatý kosák vystavovateľom v kategórii rastlinná výroba a mechanizácia. Tento rok sme dostali toto unikátne ocenenie vďaka zeleným riešeniam ktoré už konečne prichádzajú aj do poľnohospodárskej sféry na Slovensku. Získal ho traktor FARMTRAC 25G, plne elektrický s úžasným výkonom 15kW.

Farmtrac 25G vyniká tichou prevádzkou bez emisií, čo znamená, že môže byť použitý v prostredí s environmentálnym rizikom. Týka sa to prírodných rezervácií, ale aj súkromného majetku či verejných zariadení, kde je inak obťažovanie hlukom dôležitým faktorom.
Výkon 15 kW robí elektromotor dostatočne výkonným, aby bez problémov zvládol akékoľvek profesionálne náradie.
Batéria je navrhnutá na pracovný čas až 5 hodín. Stroj je možné nabíjať cez bežné pripojenie 230 V.
Súčasťou štandardnej výbavy je vstavaná nabíjačka. K dispozícii je možnosť externej rýchlonabíjačky.