reklama

O nás

/O nás
O nás

Na návšteve u našich zákazníkov

Rozširovanie sortimentu

Prvou poľskou značkou, ktorú sme začali predávať v roku 2007, boli traktory Farmtrac. Dodnes sme dodali cez 200 traktorov. O spokojnosti zákazníkov najlepšie napovedá fakt, že drvivá väčšina spomedzi tých prvých, si dnes kupuje ďalšie stroje, prípadne Farmtrac nahrádza ďalším Farmtrac-om. Traktor Farmtrac je zložený z moderných dielov, používaných aj v ostatných známych značkách. Stačí spomenúť napríklad motory Perkins, prevodovka a predná náprava Carraro , hydraulika Mita.

Podobne v roku 2007, na základe požiadavky zákazníkov, sme začali dodávať tiež transportnú techniku Pronar. Dnes sa predaj pohybuje okolo 100 kusov vlečiek ročne. Neustále rastúci dopyt po značke Pronar, je dôsledkom vynikajúceho pomeru vysokej kvality a dobrej ceny.

Sortiment sme doplnili v roku 2010 o fekálne cisterny Pomot (5-25 tis. l). Najnovším prírastkom v ponuke je krmovinárska značka SaMASZ, ktorú predávame od roku 2012.

V priebehu roku 2013 sa objavili v ponuke taktiež pluhy od výrobcu Akpil. Neskôr pribudli aj disky, pôdu spracujúce stroje ako kultivátory, hĺbkové kypriče, tanierové náradie a sadiče zemiakov.

Všetky spomínané značky poľskej techniky predávame na východe Slovenska prostredníctvom vlastných obchodných zástupcov a na Strednom a Západnom Slovensku spolupracujeme s obchodnými partnermi.

Do podnikateľského portfólia spoločnosti Zora-Mimex patrí tiež záhradné centrum zahradne.sk, ktoré sa nachádza na okraji Brzotína, hneď vedľa hlavnej medzinárodnej cesty spájajúcej Bratislavu s Košicami.

Napísali o nás