reklama

Pronar

/Pronar

Spoločnosť Pronar bola založená takmer pred 30 rokmi v Narewe, regióne Podlasie v severovýchodnej časti Poľska.

„ Pro “ znamená Production, „ Nar “ je skratka z Narew – odtiaľ názov spoločnosti. Pronar zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov. V 7 moderných továrňach na ploche 80 futbalových ihrísk sa denne spotrebuje 600 ton ocele na výrobu 4 000 dielov.

Od vzniku spoločnosti v roku 1988 mali majitelia jedinečnú myšlienku rozvoja spoločnosti zameranú predovšetkým na implementáciu pestrej škály produktov.

V súčasnosti je Pronar nesporným lídrom vo výrobe a predaji strojov a zariadení pre poľnohospodárstvo, komunálne služby a dopravu s takmer 50% podielom na poľskom trhu. Pronar je tiež významným svetovým hráčom medzi výrobcami kolies pre poľnohospodárske a komunálne stroje, pneumatických a hydraulických systémov, náprav pre prívesy, ako aj oceľových profilov a plastových komponentov.

V priebehu rokov vďaka odhodlaniu, inováciám, modernosti a najvyššej kvalite boli stroje a zariadenia od Narew konkurencieschopné na medzinárodných trhoch a úspešne si ich získavali. Spoločnosť vybudovala sieť predajcov vo všetkých krajinách Európskej únie, Škandinávii a Rusku. Produkty Pronar sa vyvážajú do viac ako 60 krajín vrátane Afriky, oboch Amerík, ako aj Nového Zélandu a Austrálie.

Pronar je v 100% poľskej spoločnosti, ktorá sa neustále a dynamicky rozvíja. Investuje do jedinečných riešení v európskom meradle z hľadiska produktov a technológií – s cieľom byť nezávislým a sebestačným výrobcom.

V roku 2014 Pronar otvoril Výskumné a vývojové centrum. Tento krok umožnil spoločnosti stať sa inovatívnejším podnikom. V tomto R&D Centre pracujú kvalifikovaní zamestnanci na nových dizajnoch. Skúmajú silu a presnosť nových riešení, aby  udržali podrobnú kontrolu kvality produktov. O najvyššiu kvalitu sa stará viac ako 70 kresličov a 180 inžinierov.

S množstvom popredných produktov a riešení Pronar určuje nové trendy v poľnohospodárskej technike, komunálnych službách a odpadovom hospodárstve. Výsledkom je, že spoločnosť je priekopníkom v oblasti technológií a tiež iniciátorom celého odvetvia, a to všetko v súlade so životným prostredím. Riadi sa heslom „Technika pre prírodu“.

 

Produktová ponuka: